سکیوری فای

درباره سکیوری فای

شرکت سکیوریفای را از زبان خودشان به شرح زیر معرفی می کنیم:

داستان ما ( سکیوریفای)

چرا سکیوری فای


طراحی زیبا و مدرن


امن و قابل اعتماد


کاربری بسیار آسان و کاربرپسند


مدیریت تجهیزات خانه های هوشمند


پشتیبانی از پروتکل های استاندارد بیسیم خانه های هوشمند


نصب و راه اندازی بسیار آسان


مدیریت آسان امنیت شبکه بیسیم داخلی و خانه هوشمند


پنج سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

آخرین اخبار سکیوری فای

شروع بکار دفتر نمایندگی securifi در ایران

بزودی رونمایی از آلموند 3 با قابلیت های جدید

ارتباط آلموند با Amazon Alexa

حضور آلموند در نمایشگاه تجهیزات مدرن الکترونیکی آمریکا CEDIA 2016

بیشتر بدانید

آلموند خانه شما را در چند دقیقه هوشمند میکند

تصویر محتوا

با آلموند هم از شبکه بیسیم خانه مراقبت کنید و هم خانه هوشمندتان را مدیریت نمایید، با آلموند و نرم افزار رایگان آن که بر روی تلفن همراه شما نصب شده است کسی قادر نخواهد بود به شبکه بیسیم خانه شما دسترسی پیدا کند.

آلموند اولین کنترلر بیسیم خانه هوشمند در دنیا می باشد که از Amazon Echo پشتیبانی میکند.

با این قابلیت شما قادر خواهید بود تمام دستورات خود را بصورت فرمان صوتی به گوش خانه هوشمند خود برسانید.

آلموند و ترموستات NEST یک ترکیب بینظیر

شما قادر به تغییر آب و هوا نیستید ولی با این ترکیب کنترل سیستم گرمایش و سرمایش شما هر لحظه و در هر مکان در دستان شماست.

لذت روشن و خاموش کردن چراغ های خانه خود از طریق گوشی تلفن همراه

همکاری دو شرکت بزرگ سکیوری فای و فیلیپس شما را قادر میسازد تا از هر مکانی یکی از چراغ ها و یا بخشی از آنها را از طریق نرم افزار رایگان آلموند با گوشی تلفن همراه خود خاموش و یا روشن کنید.

با نرم افزار آلموند به راحتی سناریوهای موردنیاز خود را ایجاد کنید

به راحتی آب خوردن و با چند کلیک لمسی سناریوهای مورد نیاز خود را بدون نیاز به هیچ متخصص و هیچ دانش تخصصی دیگری بر روی آلموند ایجاد کنید و با یک اشاره هر کدام را که نیاز دارید در خانه هوشمند خود اجرا کنید و یا با تعیین شرایط خاص تصمیم گیری زمان اجرای سناریو ها را به آلموند بسپارید

تصویر محتوا

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آلموند قابلیت کنترل شبکه بیسیم می باشد

همانطور که می دانیم دسترسی به شبکه بیسیم خانه توسط افراد غیرمجاز یعنی دسترسی به خانه هوشمند شما و با مودم های بیسیم متداول و موجود در بازار شما نمیتوانید به سادگی از ورود افراد غیرمجاز به شبکه بیسیم خانه تان مطلع شوید.

آلموند همانند یک نگهبان 24 ساعته مراقب شبکه بیسیم شما بوده و به محض اتصال هر دستگاهی به شبکه بیسیم خانه تان شما را مطلع خواهد کرد.

و شما به راحتی میتوانید دسترسی افرادی را که نمیشناسید را با یک کلیک لمسی از شبکه بیسیم خودتان قطع نمایید و دیگر آنها اجازه دسترسی به شبکه شما را نخواهند داشت مگر آنکه شما بخواهید.

با استفاده از قابلیت اطلاع رسانی آلموند میتوانید از زمان اتصال فرزندانتان به اینترنت مطلع شوید، حتی اگر بیرون از خانه باشید آلموند به شما اطلاع خواهد داد که فرزندتان هم اکنون به اینترنت متصل شد.

زمانبندی دسترسی دستگاه های مجاز به شبکه اینترنت در خانه تان در دستان شماست

با این قابلیت شما می توانید برای افراد خانواده خود زمان دسترسی به اینترنت تعیین کنید، مثلا برای فرزندتان تعیین کنید که در چه روزهایی از هفته و در چه ساعتی از شبانه روز میتواند به اینترنت دسترسی داشته باشد، در اینصورت اگر فرزندتان از برنامه زمانبندی تعیین شده خارج شود آلموند اجازه دسترسی به اینترنت را نخواهد داد.

برخی از برندهایی که با آلموند جهت یکپارچه سازی سیستم خانه های هوشمند همکاری دارند و هم اکنون آلموند از تجهیزات آنها پشتیبانی میکند

تصویر محتوا

همه این قابلیت ها و قابلیت های بینظیر دیگر توسط آلموند به خانه هوشمندتان افزوده خواهد شد و شرکت فراهُم مفتخر است بعنوان نماینده رسمی و انحصاری سکیوری فای در ایران تمامی خدمات مربوطه را بصورت تخصصی و 24 ساعته به شما عزیزان ارائه نماید.

تصویر محتوا

شما با خرید آلموند علاوه بر هوشمند کردن خانه خود، امنیت را به خانه تان خواهید برد و متخصصین ما با شرایط نصب و راه اندازی رایگان آلموند و خدمات پس از فروش 24 ساعته در خدمت شما می باشند